11.07.2012 Prešov
Družstvá | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | Skóre | Body | Miesto | |
1. | FC Feniks Zhitomir (UA) | 0:0 | 8:0 | 0:0 | 3:1 | 2:0 | x:x | 3:0 | 7:0 | 5:1 | 28:2 | 20 | 2. | |
2. | SP MOSiR Jastrzębie Zdrój I. (PL) | 0:0 | 4:0 | 0:5 | 2:2 | 8:0 | x:x | 3:1 | 3:1 | 1:0 | 21:9 | 17 | 3. | |
3. | Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż (PL) | 0:8 | 0:4 | 0:7 | 1:10 | 2:1 | x:x | 0:12 | 0:6 | 0:4 | 3:52 | 3 | 8. | |
4. | ACS Tampa Brasov (RO) | 0:0 | 5:0 | 7:0 | 1:0 | 7:0 | x:x | 7:0 | 6:0 | 3:1 | 36:1 | 22 | 1. | |
5. | Dinamo Bryansk (RU) | 1:3 | 2:2 | 10:1 | 0:1 | 4:0 | x:x | 1:0 | 3:0 | 7:1 | 28:8 | 16 | 4. | |
6. | FC Zirka Kiev I. (UA) | 0:2 | 0:8 | 1:2 | 0:7 | 0:4 | x:x | 0:2 | 1:1 | 1:1 | 3:27 | 2 | 9. | |
7. | NK Osijek (HR) | x:x | x:x | x:x | x:x | x:x | x:x | x:x | x:x | x:x | x:x | x | x. | |
8. | BVSC Zugló (HU) | 0:3 | 1:3 | 12:0 | 0:7 | 0:1 | 2:0 | x:x | 4:1 | 3:0 | 22:15 | 12 | 5. | |
9. | FŠ DUPO Rožňava (SK) | 0:7 | 1:3 | 6:0 | 0:6 | 0:3 | 1:1 | x:x | 1:4 | 2:2 | 11:26 | 5 | 7. | |
10. | KAC Jednota Košice (SK) | 1:5 | 0:1 | 4:0 | 1:3 | 1:7 | 1:1 | x:x | 0:3 | 2:2 | 10:22 | 5 | 6. |
Skupina B - ihrisko Jazdecký areál |
Družstvá | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | Skóre | Body | Miesto | |
1. | SF "Constantin Dumitru" Piteşti (RO) | 3:0 | 3:2 | 1:0 | 1:3 | 0:0 | 2:1 | 3:0 | 0:1 | 6:0 | 16:7 | 16 | 4. | |
2. | ŠK ŠTICH Humenné - mimo súťaž (SK) | 0:3 | 1:2 | 1:2 | 2:4 | 1:1 | 0:1 | 1:3 | 1:4 | 3:0 | x:x | x | x. | |
3. | Poshuk Lviv (UA) | 2:3 | 2:1 | 4:3 | 0:1 | 1:4 | 0:3 | 0:2 | 2:6 | 3:1 | 12:23 | 6 | 7. | |
4. | STS Kashira (RU) | 0:1 | 2:1 | 3:4 | 0:5 | 0:3 | 0:8 | 1:2 | 0:2 | 2:1 | 6:26 | 3 | 8. | |
5. | FC Zirka Kiev II. (UA) | 3:1 | 4:2 | 1:0 | 5:0 | 2:1 | 0:4 | 3:0 | 0:1 | 6:0 | 20:7 | 18 | 3. | |
6. | 1FC Interstar Sibiu (RO) | 0:0 | 1:1 | 4:1 | 3:0 | 1:2 | 0:2 | 2:2 | 1:1 | 12:1 | 23:9 | 12 | 5. | |
7. | FC Dinamo Minsk I. (BY) | 1:2 | 1:0 | 3:0 | 8:0 | 4:0 | 2:0 | 3:1 | 1:0 | 7:0 | 29:3 | 21 | 1. | |
8. | SK Benešov (CZ) | 0:3 | 3:1 | 2:0 | 2:1 | 0:3 | 2:2 | 1:3 | 1:2 | 5:0 | 13:14 | 10 | 6. | |
9. | 1.FC Tatran Prešov (SK) | 1:0 | 4:1 | 6:2 | 2:0 | 1:0 | 1:1 | 0:1 | 2:1 | 5:1 | 18:7 | 19 | 6. | |
10. | SP MOSiR Jastrzębie Zdrój II. (PL) | 0:6 | 0:3 | 1:3 | 1:2 | 0:6 | 1:12 | 0:7 | 0:5 | 1:5 | 4:49 | 0 | 9. |
Skupina C - ihrisko Jazdecký areál |
Družstvá | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Skóre | Body | Miesto | |
1. | Matejka Kinder Team (SK) | 3:0 | 4:1 | 2:0 | 4:0 | 0:1 | 2:0 | 4:1 | 7:1 | 26:4 | 21 | 1. | |
2. | GKS "Pniówek 74" Pawłowice (PL) | 0:3 | 0:3 | 1:2 | 0:5 | 0:3 | 3:2 | 2:1 | 0:2 | 6:21 | 6 | 7. | |
3. | CS Soimii Buzau (RO) | 1:4 | 3:0 | 2:1 | 2:2 | 0:2 | 0:2 | 2:0 | 1:1 | 13:10 | 14 | 4. | |
4. | SDYUSSH "Meteor" Balashikha (RU) | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 1:1 | 12:10 | 12 | 5. | |
5. | FK "Ilyichevec" Ilyichevsk (UA) | 0:4 | 5:0 | 2:2 | 2:2 | 0:3 | 6:0 | 1:0 | 3:0 | 19:11 | 14 | 3. | |
6. | FC Dynamo Kiev (UA) | 1:0 | 3:0 | 2:0 | 0:2 | 3:0 | 4:1 | 3:0 | 1:1 | 17:4 | 19 | 2. | |
7. | FC Dinamo Minsk II. (BY) | 0:2 | 2:3 | 2:0 | 1:3 | 0:6 | 1:4 | 1:2 | 0:1 | 5:23 | 0 | 9. | |
8. | FK Garliava (LT) | 1:4 | 1:2 | 0:2 | 1:1 | 0:1 | 0:3 | 2:1 | 1:3 | 6:17 | 4 | 8. | |
9. | FAMT Prešov (SK) | 1:7 | 2:0 | 1:1 | 1:1 | 0:3 | 1:1 | 1:0 | 3:1 | 10:14 | 12 | 6. |
Osemfinále | ||
1. | FC Zirka Kiev II. (UA) - FK "Ilyichevec" Ilyichevsk (UA) | 3:1 |
2. | SP MOSiR Jastrzębie Zdrój I. (PL) - CS Soimii Buzau (RO) | 1:0 |
3. | FC Dynamo Kiev (UA) - SF "Constantin Dumitru" Piteşti (RO) | 1:1/PK 3:2 |
4. | 1.FC Tatran Prešov (SK)- Dinamo Bryansk (RU) | 2:0 |
5. | FC Feniks Zhitomir (UA) - SDYUSSH "Meteor" Balashikha (RU) | 3:0 |
6. | Matejka Kinder Team (SK) - 1FC Interstar Sibiu (RO) | 1:0 |
7. | FC Dinamo Minsk I. (BY) - BVSC Zugló (HU) | 1:3 |
8. | ACS Tampa Brasov (RO) - FAMT Prešov (SK) | 3:0 |
Štrvťfinále | ||
9. | FC Zirka Kiev II. (UA) - ACS Tampa Brasov (RO) | 0:3 |
10. | SP MOSiR Jastrzębie Zdrój I. (PL) - BVSC Zugló (HU) | 0:3 |
11. | FC Dynamo Kiev (UA) - Matejka Kinder Team (SK) | 0:4 |
12. | 1.FC Tatran Prešov (SK)- FC Feniks Zhitomir (UA) | 0:4 |
Semifinále | ||
13. | ACS Tampa Brasov (RO) - BVSC Zugló (HU) | 6:0 |
14. | Matejka Kinder Team (SK) - FC Feniks Zhitomir (UA) | 0:1 |
O 3. miesto | ||
15. | BVSC Zugló (HU) - Matejka Kinder Team (SK) | 2:4 |
Finále | ||
16. | ACS Tampa Brasov (RO) - FC Feniks Zhitomir (UA) | 2:0 |
KONEČNÉ PORADIE | |
1. | ACS Tampa Brasov (RO) |
2. | FC Feniks Zhitomir (UA) |
3. | Matejka Kinder Team (SK) |
4. | BVSC Zugló (HU) |
Najlepší strelec: | Ivan Demydenko - FC Feniks Zhitomir (UA) |
Najlepší brankár: | Denis Baragoana - ACS Tampa Brasov (RO) |
Najlepší hráč: | Vadim Covalciuc - ACS Tampa Brasov (RO) |
ALL STARS | ||
Denis Baragoana ACS Tampa Brasov (RO) | ||
Ivan Demydenko FC Feniks Zhitomir (UA) | Vadim Covalciuc ACS Tampa Brasov (RO) | |
Thomas Kotlar Matejka Kinder Team (SK) | ||
Patrik Molnár BVSC Zugló (HU) | Anton Bol FC Feniks Zhitomir (UA) | |
Patrik Rumanský Matejka Kinder Team (SK) |